Jak możesz pomóc?


Dopomóż nam w tworzeniu największej w całym Internecie kolekcji polskich książek i prac z zakresu szeroko pojmowanej myśli marksistowskiej!

Centrum Badań i Studiów Marksistowskich jest prowadzone i rozwijane w czasie wolnym od innych życiowych obowiązków, nie stanowi żadnego źródła dochodu ani nie przysparza żadnych korzyści osobom, które z CBSM są związane. Dynamika funkcjonowania CBSM jest więc uzależniona całkowicie od stanu i „wolnych mocy przerobowych” osób, które poświęcają mu swój czas.

Jeśli chcesz pomóc w rozwijaniu i funkcjonowaniu Centrum Badań i Studiów Marksistowskich możesz:

  • przekazać nam swoje książki, które będziemy mogli zeskanować i opublikować na stronach – dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli jesteś zainteresowany/-a tą formą pomocy skontaktuj się.
  • przesłać nam w formie elektronicznej publikację marksistowską. Preferujemy formaty pdf i djvu, w jakości 300 dpi, z dokonanym optycznym rozpoznaniem znaków (OCR). Jeśli jesteś zainteresowany/-a tą formą pomocy skontaktuj się.
  • przekazać nam darowiznę na konto bankowe. Twoja wpłata w pierwszym rzędzie zostanie przeznaczona na dokonywanie opłat za funkcjonowanie serwera CBSM, jak również na doraźne wsparcie finansowe dla osób, które opracowują cyfrowe wersje publikacji marksistowskich. Jeśli jesteś zainteresowany/-a tą formą pomocy skontaktuj się.

Za wszelkie formy pomocy z góry serdecznie dziękujemy!